Sprawdź:

Jak edytować szablon etykiety w LoMag?

Inwestując w program magazynowy LoMag mamy pewność, że będzie on w pełni dopasowany do naszych potrzeb. Do dyspozycji mamy szereg praktycznych narzędzi, dzięki którym stworzymy środowisko idealnie przystosowane do wymagań przedsiębiorstwa. Niewątpliwą zaletą opisywanego oprogramowania jest korzystna cena. Jego wdrożenie stanowi wyłącznie formalność. Proces ten przebiega szybko i bezproblemowo. Szczególną uwagę warto zwrócić na edytor etykiet, dzięki któremu o wiele szybciej oznakujemy towary.

Modyfikacja etykiety

W dowolnym momencie możemy edytować etykietę towaru. Wszystko po to, aby znalazły się na niej potrzebna nam informacje. Możemy usunąć zbędne pola, a także dodać nowe formularze. Po wprowadzeniu zmian wystarczy jedynie je zapisać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeksportować szablon do pliku. Będziemy mogli wydrukować nasz projekt z dowolnego komputera. Na urządzeniu nie musimy posiadać zainstalowanego oprogramowania.

Projektowanie etykiety

Każdy może stworzyć własną etykietę od postaw. Jest to niezwykle łatwe i szczegółowo opisane tutaj https://www.lomag.pl/EdytorEtykiet/. Projektowanie etykiet z kodami kreskowymi odbywa się w programie magazynowym. Pamiętajmy, aby uwzględnić wszystkie najważniejsze dane, takie jak np. nazwa produktu, kod kreskowy, grupa towaru, aktualny stan, wartość towaru, zdjęcie, czy też logo firmy. To od nas zależy, czy chcemy stworzyć minimalistyczną etykietę, czy pragniemy dokładnie opisać produkt. Możliwości jest wiele. Niewątpliwym plusem jest to, że w dowolnym momencie możemy zmodyfikować projekt, a następnie zapisać zmiany.